+48 81 884 70 94
info@agraled.pl
Wszystkie produkty
Konfigurator LED

Zastrzeżenia prawne

Konfigurator LED – przewodnik doboru oświetlenia LED do ciągników

Konfigurator LED został stworzony w celu wyselekcjonowania odpowiednich świateł LED do konkretnej marki i modelu ciągnika. Przewodnik LED zawiera jedynie sugestie, nie pokazuje wszystkich wyborów lamp w ich prawidłowym rozmiarze, kształcie oraz kolorze. Ilość, jak i położenie proponowanych świateł może się różnić w zależności od ciągnika. Konfigurator LED służy do wizualizacji możliwych świateł zamontowanych na ciągniku. Produkty CRAWER zaproponowane w konfiguratorze mogą zostać tymczasowo wyprzedane, jednakże nasz dział obsługi klienta służy pomocą w znalezieniu innych pasujących lamp LED. W przypadku niektórych lamp potrzebne są dodatkowe złącza i kable. Złącza / kable mogą zostać niewymienione w Przewodniku LED, jednakże nadal są konieczne, aby zamontować poszczególne oświetlenie LED. W przypadku zamontowania w jednym miejscu większej ilości świateł niż pierwotnie zamontowano w ciągniku, zaleca się konsultację z osobą odpowiedzialną za instalację elektryczną.

CRAWER stale rozwija swój asortyment produktów i dąży do najwyższej możliwej dokładności w Konfiguratorze LED, aby odzwierciedlić ciągłe udoskonalenia. Zdjęcia, produkty oraz ceny mogą ulec zmianie bez powiadomienia; konfiguracja dzisiejsza może nieznacznie różnić się od konfiguracji z dnia poprzedniego dla tego samego modelu. Części stron lub całe publikacje zawierające wszystkie oferty i informacje mogą być rozszerzane, zmieniane lub usuwane w całości lub w części przez Agraled.pl bez specjalnego powiadomienia. Zmiany oraz błędy są zastrzeżone. Po zakończeniu konfiguracji konieczne jest sprawdzenie sugerowanych świateł oraz ilości przed złożeniem zamówienia, ponieważ koszty wysyłki w przypadku zwrotów nie zostaną pokryte przez Agraled.pl.

Ciągnik 3D w Konfiguratorze LED służy do zilustrowania i wizualizacji produktów lub wybranych opcji. Ponadto przedstawione kolory mogą różnić się od rzeczywistego produktu. Konfigurator LED pokazuje tylko wybrane elementy pełnego asortymentu produktów. Aby zapoznać się z pełną ofertą, zalecamy zapoznanie się z kategoriami produktów na stronie głównej.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące zakupu naszych produktów, skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta za pośrednictwem e-mail, telefonu, WhatsApp lub mediów społecznościowych.

Prawa autorskie

Konfigurator LED nie ponosi żadnej odpowiedzialności prawnej za prawdziwość informacji zawartych w Przewodniku LED dla ciągników. Agraled.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za aktualność, poprawność, kompletność i jakość udostępnianych informacji. Wszystkie oferty są niewiążące i niezobowiązujące. Prawa autorskie do wszelkich materiałów będących dziełem Agraled.pl są zastrzeżone. Jakiekolwiek powielanie lub wykorzystywanie jakichkolwiek graficznych reprezentacji dźwięków lub tekstów w innych publikacjach elektronicznych lub drukowanych bez zgody Agraled.pl jest zabronione.

Wszelkie prawa własności intelektualnej dotyczące informacji o Konfiguratorze LED przysługują Agraled.pl oraz firmie CRAWER.

Kopiowanie, rozpowszechnianie i jakiekolwiek inne wykorzystanie tych materiałów jest zabronione bez pisemnej zgody Agraled.pl, z wyjątkiem i tylko w zakresie określonym inaczej w przepisach prawa bezwzględnie obowiązującego (takich jak prawo do cytowania), chyba że określone materiały stanowią inaczej.