+48 81 884 70 94
info@agraled.pl
Wszystkie produkty
Konfigurator LED

Koszty wysyłki

Informacje o strefie dostawy

Dostarczamy tylko na terenie Polski. Produkty są wysyłane z magazynu z Niemiec.

Wysyłka na terenie Polski

Za przesyłkę na terenie Polski pobieramy 25,00 PLN za zamówienie. Należy pamiętać, że nie będzie dostaw w niedziele i święta. Bezpłatna dostawa już od 399,00 PLN. Czas realizacji zamówienia to ok. 2-3 dni robocze. Dostawcą jest firma DHL. W przypadku zamówienia do godziny 12:00 towar zostanie wysłany tego samego dnia (pod warunkiem zaksięgowania wpłaty).

Koszty wysyłki

Jeśli skorzystasz z ustawowego prawa do odstąpienia od umowy, zwrócimy Ci koszty wysłania towaru do nas.

Jeśli wysyłka zamówionego od nas towaru do Ciebie jest bezpłatna na podstawie wartości zamówienia i jeśli zamówiłeś kilka towarów, możesz skorzystać z prawa do odstąpienia od umowy tylko dla części towarów, tak aby część towaru pozostającego przy Tobie była wolna od kosztów wysyłki, które nie zostały osiągnięte, musisz ponieść koszty wysyłki w wysokości, która byłaby poniesiona, gdybyś zamówił tylko towar, który u Ciebie pozostał.

Koszty zwrotu

Jeśli skorzystasz z prawa odstąpienia od umowy, ponosisz bezpośrednie koszty zwrotu towaru, który może zostać wysłany w paczce.
Ponosisz również koszty zwrotu towaru, którego nie można wysłać w paczce. Koszty szacuje się na maksymalnie około 280 PLN.

Czas dostawy

Należy pamiętać, że nie dostarczamy zamówień w niedziele i święta.
Czas dostawy to ok. 2-3 dni robocze na terenie Polski.